Medienos centras šiaurės Lietuvoje

UAB MEDŽIO AURA yra šeimos verslas. Įmonės veiklos pradžia nesudėtingi medienos statiniai: lauko terasos, pavėsinės, stoginės automobiliams, mediniai sandėliukai, kioskeliai, sodo nameliai ir kt.

Įgyvendindami projektus susidurėme su sudėtingu medienos tiekimu, nes tuo metu Panevėžio raj. nebuvo kas galėtų mums greitai ir laiku pateikti kokybiškos apdailos medienos. Atsirado nauja verslo šaka – prekyba apdailos mediena.

Mūsų sandėlyje parduodamos: lauko dailylentės, vidaus dailylentės, terasinės lentos, mediena konstruktyvui, impregnuota mediena, pirties mediena.

Produkcijai gaminti yra naudojama kokybiška Šiaurinės Rusijos regionų eglės mediena, Sibiro maumedis, pušies mediena.

Pas mus galite įsigyti medienai skirtų impregnantų, dažų, medsraigčių. Esame ne tik pardavėjai, bet ir praktikai todėl pas mus yra tik patikrintos kokybės brendai. Atstovaujame:

Mūsų meistrai, turintys 20 metų patirtį karkasinių namų statyboje puikiai atlieka dailylenčių montavimo darbus. Įsigyti iš mūsų dailylentes, pramoninį dažymą ir dailylenčių montavimo darbus tikrai verta, nes Jūs gaunate garantiją, teisingą kainą ir kokybę.

4-terasa

Pramoninis dailylenčių dažymas su TEKNOS ir TIKKURILA dažais. Turėdami medienos sandėlius ir dažymo paslaugą vienoje vietoje užtikriname gaminio kokybę iki galo.